Szanowni Państwo,

Niezmiernie nam miło poinformować, że w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nabór na program stypendialny na rok akademicki 2022/2023.

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi prośbami, niniejszym pragniemy poinformować, iż składanie wniosków o stypendium SILNIA zostało wydłużone do 15.09.2022r.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Dokumenty! w której opublikowaliśmy sprawozdanie finansowe oraz sprawozdania z naszej działalności za rok 2021.

Dzień dobry,

Miło nam poinformować, że etap wyboru kandydatów do uzyskania stypendium SILNIA został zakończony.

Osoby zakwalifikowane do Naszego stypendium zostały powiadomione osobiście.

Bardzo dziękujemy wszystkim kandydatom, którzy złożyli wniosek. Ilość wniosków znacznie przewyższyła nasze oczekiwania.

Zachęcamy do obserwowania naszej strony www.fundacjasilnia.pl oraz naszego profilu na Facebooku, w którym będziemy informować o kolejnych edycjach.

Pozdrawiamy serdecznie

Szanowni Państwo,

Niezmiernie nam miło poinformować, że w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nabór na program stypendialny na rok akademicki 2021/2022.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Dokumenty! w której opublikowaliśmy sprawozdanie finansowe oraz sprawozdania z naszej działalności za rok 2020.

Wystartował fanpage Fundacji Silnia na portalu społecznościowym Facebook.

Zachęcamy do polubienia fanpage'a Fundacji Silnia, aby być na bieżąco z ofertą naszej fundacji. Poniżej znajdą Państwo link:

@FundacjaSilnia

Program stypendialny

Niezmiernie nam miło poinformować, że w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nabór na program stypendialny na rok akademicki 2020/2021.

Zachęcamy osoby do składania wniosków.

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo w zakładce Potrzebuję wsparcia!

Fundacja Silnia rozpoczęła działalność.

W dniu 06.06.2020 r. Fundacja Silnia rozpoczęła swoją działalność i została wpisana do KRS.

Numer KRS: 0000844580
NIP: 9522206751