Podziękowania

Nasza fundacja nie mogłaby powstać i działać bez bezinteresownego zaangażowania osób przychylnych naszej Fundacji. Dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie, tj.: Panu Jarosławowi Artowiczowi oraz Ewelinie Dziedzic za stworzenie loga naszej Fundacji oraz Panu Adamowi Piotrowskiemu za prowadzenie naszej księgowości.

Dzięki tym ludziom, którzy pracują "pro bono", nasza Fundacja może działać na zasadach "non-profit", i tym samym możemy z dumą stwierdzić, że 100% zgromadzonych środków trafi bezpośrednio do potrzebujących. Wasza hojność i poświęcenie są nieocenione i sprawiają, że nasza misja pomocy jest możliwa do realizacji. Dziękujemy za waszą wspaniałą pracę i wsparcie, które przyczyniają się do pozytywnych zmian w życiu wielu ludzi. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za waszą obecność i gotowość niesienia pomocy potrzebującym. Wasza dobroć i oddanie wzrusza nas i daje nam siłę, aby kontynuować naszą misję. Razem możemy zrobić różnicę i zmieniać świat na lepsze. Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy za waszą nieocenioną pracę i wsparcie.

Numer KRS: 0000844580
NIP: 9522206751